Священики УГКЦ молитвою відкрили святкування 80-ти ліття військової частини А0508 м.Броди

Вісімнадцятого серпня у військовій частині А0508 м.Броди Львівської області відбулися святкування з нагоди 80-ти ліття з дня заснування частини. Цього ж дня о.Ярослав Царик, який протягом довгих років здійснював духовну опіку над військовими цієї частини, представив нового капелана – о.Тараса Дзьобу.

Урочистості розпочалися молитвою священнослужителів і милозвучним співом хору з парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста м.Броди. Опісля відбулося посвячення ікони Преображення та пам’ятного знаку на території частини. Також отці поблагословили святою водою усіх військових і гостей.

Священики привітали військових, ветеранів, їх родини та усіх гостей з цим урочистим для них святом – ювілеєм частини.

о.Ярослав передав щирі вітання та поздоровлення військовослужбовцям від духовного батька – Правлячого Архиєрея владики Михаїла (Колтуна) та вручив командиру мальовану ікону Преображення.

Новий капелан о.Тарас Дзьоба у своєму слові підкреслив важливість місії церкви у війську: «Бо як військовий дбає про захист та мир тілесний, так церква дбає про захист духовний і разом вони становлять силу. Українська Греко-Католицька Церква молиться за військових України: «за Богом бережений народ наш, правління і все військо», цей виголос кожен священнослужитель мовить на Святій Літургії, наголосив капелан о.Тарас.

Всім присутнім з нагоди свята було роздано пам’ятки, а гурт «Знамення» з парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста заспівав гарну душевну пісню.