Священик УГКЦ благословив військових на миротворчу місію в Ліберію

9 та 16 липня священик Української Греко-Католицької Церкви о.Богдан Вихор благословляв миротворців української армії, що відправляються з військової частини м.Броди у далеку африканську країну – Ліберію.

Мир необхідно здобувати (латинське прислів’я), і вони справді є гідними представниками миру, які терпеливо виконують доручену миротворчу місію.

Духовний наставник військової частини виступив настановою зі Святого Письма словами псалмопівця Давида: «Господь моя оборона і мій захист», оскільки в теперішньому світі люди звикли розв’язувати проблеми кулаками, а то і зброєю, але потрібно пам’ятати про іншу зброю, яку дає нам Господь – це молитва.

о. Богдан побажав, щоби перш за все обороною і захистом кожного військовослужбовця був Господь, якого взиватимуть через молитву. Тоді, вже за доброю традицією, було уділено благословення через молитву і окроплення свяченою водою.

На завершення військові-миротворці пройшли урочистим маршем перед колегами, рідними та гостями торжества, інформує християнський портал КІРІОС.