Священники Прикарпаття поїхали до Харкова допомагати пораненим у ході АТО

Поранених військових, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону, що на Харківщині, відвідали медичні капелани з Західної України.

Представники Української Греко-Католицької Церкви зустрічаються з пораненими військовими, проводять молебні за їхнє скоріше одужання, пригощають освяченою водою, благословляють та просто спілкуються з хлопцями, повідомляє Міністерство оборони України.

Разом з іншими священнослужителями, на схід країни прибув і коломиєць о. Юрій Атаманюк.

— Я прибув до Харкова з Коломиї і протягом двох тижнів щоденно буду знаходитися в палатах з пораненими військовими. Багатьом їм необхідно поділитися своїми проблемами чи просто звернутися до мене, як до представника церкви, з якимось питанням. В першу чергу хочу допомогти їм духовно, адже більшість з них цього потребує, — зазначив о. Юрій Атаманюк.

Як зазначає сайт Вікна, усі священнослужителі, які прибули до військового медичного закладу, входять до складу комісії УГКЦ у справах душпастерства охорони здоров’я. Представники цієї комісії добровільно виїжджають разом з українськими військовими до зони проведення АТО.