Солдати строкової служби склали Військову присягу на вірність народу України

7 травня на території Музею історії Великої Вітчизняної Війни у м. Києві відбувся урочистий захід, присвячений прийняттю Військової присяги на вірність українському народу молодим поповненням строкової служби весняного призову, у якому взяли участь 119 призовників з 8 областей України. всі вони нестимуть свою службу в частині 30 АБ Генерального штабу Збройних Сил України.

На святі були присутні полк. О. Д. Іщенко – командир частини, підполковник С. Г. Галкін – заступник з виховної роботи, Н. С. Сілватова – представник музейної адміністрації, представники Солом’янської районної державної адміністрації та батьки призовників.

На початку урочистої частини пролунав гімн України у виконанні оркестру Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Після того як кожен зі строковиків склав присягу на вірність народу України, о. Дам’ян Габорій, військовий капелан Київського гарнізону, разом з Соломією Щур, прес-секретарем Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, провів чин благословення майбутніх військовослужбовців.

У своїй промові о. Дам’ян зазначив: «У цей святковий день я бажаю вам, щоб процес вашого становлення відбувався успішно, щоб у вас не залишалося неприємних спогадів про несення служби, щоб ви із задоволенням писали листи своїм рідним та близьким. Нехай служба в Збройних Силах України стане для вас не лише обов’язком, але й школою мужності».

На завершення о. Дам’ян Габорій поблагословив і окропив усіх присутніх свяченою водою.

Повідомив о. Дам’ян Габорій