Розпочато збір коштів до Призового фонду Всеукраїнської виставки-конкурсу мистецтва в'язнів «Переображення Господньою Любов’ю»

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви спільно з БФ «Карітас-Київ» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України проводить у серпні 2013 року Всеукраїнську виставку-конкурс мистецьких робіт в’язнів «Переображення Господньою Любов’ю». Мета виставки – посприяти кращій суспільній комунікації та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі, а також при цій нагоді познайомити широкий загал із плодами співробітництва Церкви з Державною пенітенціарною службою України у справі їхнього повернення до суспільства.

Виставка, що відкриється у Києві 11 серпня 2013 року під патронатом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, буде нагодою для здійснення національного відбору 50 робіт на Міжнародний Конкурс образотворчого мистецтва ув’язнених та засуджених. Розмір призового фонду та винагород авторам залежатиме від пожертв, зібраних організаторами в Україні, тому будуть оголошені не пізніше 19 серпня 2013 року. Переможці серед неповнолітніх визначатимуться окремо від дорослих.
Організаційні етапи проведення виставки-конкурсу:
1) доведення інформації про конкурс до потенційних учасників та збір заяв на участь у конкурсі – до 15 лютого 2013 року включно;
2) комунікація з учасниками та сприяння у забезпеченні матеріалами – до 15 травня 2013 року;
3) оголошення призового фонду та винагород, прийом-передача творів образотворчого мистецтва від ДПтС – до 1 серпня 2013 року;
4) 11-28 серпня – проведення виставки-конкурсу у Києві та відбір кращих робіт на міжнародний конкурс;
5) 19 серпня проголошення переможців конкурсу в Україні;
6) вересень участь 50 українських робіт у міжнародному конкурсі;
7) січень 2014 року – проголошення переможців міжнародного конкурсу.