Розпочалася підготовка IV Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці

10 липня відбулося засідання організаційного комітету з приводу підготовки IV Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці. Засідання розпочав о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, зі спільної молитви.

До складу оргкомітету увійшли представники Міністерства оборони України, Генерального Штабу ЗСУ, Міністерства надзвичайних ситуацій, Внутрішніх військ МВС України та Державної Пенітенціарної Служби України. Засідання провадив о. Любомир Яворський разом з о. Костянтином Пантелеєм, керівником Відділу пенітенціарного душпастирства, та Олександром Мельником, референтом Департаменту військового капеланства.

Цьогорічне паломництво відбуватиметься 22-23 вересня 2012 року та пройде під гаслом «Бог покликав нас жити у мирі». У щорічній прощі планується участь представників військового капеланства з Польщі, Німеччині, Іспанії та Хорватії.

Під час засідання було підведено підсумки з попереднього паломництва та вирішено видати пам’ятний знак IV Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці.

Наприкінці серпня відбудеться друге засідання організаційного комітету з підготовки прощі.

Прес-служба Департаменту військового капеланства