Різдво у пожежній частині м. Новий Розділ (ДПРЧ-11)

Різдво – це тепле родинне свято. Є люди, які у святвечір не можуть бути зі своїми родинами та споживату святу вечерю разом із ними. Рятівники – є такими людьми. Новороздільську пожежну частину з колядою у святвечір після Великого Повечір’я відвідала Українська Молодь – Христові зі своїм духівником та капеланом Новороздільського міського відділу ДПРЧ-11, о. Ростиславом Височаном.

Величаве «Бог Предвічний», радісне «Небо і Земля» та щирі віншування лунали у стінах частини. Рятівники були приємно здивовані такою несподіванкою та радо колядували з молоддю, прославляючи Новонародженого Христа. А в сам день Різдва Христового, з молебнем та колядою відвідав рятівників о. Ростислав Височан.

Подякувавши за спільну молитву та за жертовну службу українському народові, отець зазначив, що саме рятівники знають, наскільки небезпечно бути самому, адже вони завжди ходять по-двоє, допомагаючи одне одному. «Тому й Христос сьогодні народившись, приходить до нас, щоб ми не були самі. Тож пам’ятайте, коли ви гасите пожежу чи спасаєте людей, вас є не тільки двоє, а троє – ви з Христом».

Володимир Радько «Українська молодь – Христові» м. Н.Розділ