Під час Великого посту військовослужбовці Ялти молилися у новозбудованому храмі

1 квітня, у 5-ту Неділю Великого Посту, військовослужбовці частини № 3058 внутрішніх військ МВС України за стараннями капелана цієї частини, пароха вірних УГКЦ у м. Ялта протопресвітера Ігора Гавриліва, взяли участь у Святій Літургії у новозбудованому храмі Святої Трійці.

Дорогою від частини до храму військовослужбовці розмовляли з капеланом про покаяння, про відносини між людиною та Богом, адже ця неділя пропонує саме таку тему для розважання. «Я зрозумів, що Бог є моїм батьком, а я є його дитиною,- сказав один із солдатів після Літургії, – обов’язково прийду ще раз як приготуюсь і попрошу пробачення за свої вчинки». Всі залишились з дуже приємними враженнями та з бажанням неодмінно повернутись ще раз.

Прес-служба Департаменту капеланства