Паломництво працівників Центру забезпечення навчального процесу Академії

Разом із прочанами у дорогу вирушили студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа брати Андрій Хробак та Тарас Овсяник, які проводять недільні духовні зустрічі із особовим складом даної військової структури. Паломництво розпочалося з молитви про Боже благословення та застанови над метою відвідин цього особливого духовного місця. Дорогою до Унева семінаристи розповідали історію монастиря, говорили про монаше життя, читали і роздумували над недільним Євангелієм.

Прибувши до Унева прочани взяли участь у ранковій Святій Літургії, яка відбувалася у храмі монашої обителі. Паломники молитвою подякували Богові за родину та друзів, а також можливість відвідати Унівську святиню. По завершенні молитви на території монастиря усіх радо зустрів брат Юліан Монастирський, який проводів екскурсію монастирською лаврою. Далі паломники вирушили на чернечу гору, щоб помолитися на могилах монахів подвижників. Спустившись із гори прочани набрали джерельної води, що витікає із монастиря.

По дорозі до Львова паломники здійснили зупинку у с. Свірж, де відбулася екскурсія у замку. Працівники Центру мали змогу походити кімнатами замку, оглянути вежі та колодязь, глибина якого за словами гіда досягає 36 метрів. По закінченні екскурсії для гостей відбувся обід у замку, після якого паломники повернулися до Старич.

Паломництво працівників військового закладу дозволило усім духовно оновитися в монашій обителі та попросити заступництва в ікони Унівської Богородиці. Зокрема, кожен отримав змогу поспілкуватися із своїми колегами та провести час із дітьми, а також відвести час для родини та зустрічі із Богом.

Фотозвіт