Обрано нового Голову Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України

17 грудня у Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

На засіданні Ради від Української Греко-Католицької Церкви був присутній Владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, та о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту. На порядку денному засідання розглядали питання душпастирської опіки військовослужбовців Військово-Морських Сил України. Опісля відбулося переобрання Голови Ради та його секретаря.

Новообраним Головою Ради став римо-католицький єпископ Станіслав Широкорадюк, Апостольський адміністратор Луцької дієцезії Римо-Католицької Церкви. Секретарем обрано представника Української Православної Церкви (Київський Патріархат).

У своєму слові до членів Ради Єпископ Михаїл (Колтун) зазначив: “Висловлюю свої сподівання, що у прийдешньому 2013 році Рада у справах душпастирської опіки продовжуватиме свою діяльність в напрямку створення інституту військового капеланства в Україні. Покладаю надії на те, що усі рішення, які прийматимуть Церкви – члени Ради, будуть виноситися на загальне обговорення, а рішення прийматимуться на розсуд усіх конфесій, що входять до складу дорадчого органу Міністерства оборони України .”

Наступне засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України відбудеться в першому кварталі 2013 року.

Довідка:

У 2010-2011 році Головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України був Єпископ Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Прес-служба Департаменту капеланства УГКЦ