На Одещині розпочався християнський відпочинковий табір для дітей військовослужбовців

28 червня в селищі Затока на Одещині розпочався християнський відпочинковий табір “Крила” для дітей військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Координатором та духівником табору є військово-морський капелан УГКЦ о. Олександр Смеречинський.

Метою табору є відпочинок та реабілітація дітей українських воїнів. Кількість учасників табору цьогоріч налічує шістдесять дітей з різних областей України.

Таборову програму організаторам допомагають здійснювати аніматори зі Школи провідників християнських таборів, створеної Департаментом військового капеланства, у якій активна молодь готувалася до таборового літа. Аніматори організовують для дітей змагання, квести, конкурси, ігри, руханки, танці, наповнюючи кожен день відпочинку патріотичною та спортивною тематикою. 

Духовна частина програми табору включає щоденну участь таборовиків у Божественній Літургії, молитви та катехизацію, яку проводить капелан.

Табір для дітей військовослужбовців у Затоці триватиме до 3 липня.

Довідка: Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ щоліта організовує табори для дітей українських воїнів. Це – Творчий християнський табір “Art Area”, Духовно-патріотичний табір “Захисник”, що проходять у Карпатах, та християнський відпочинковий табір “Крила” на Одещині.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ