Мікроавтобус, який подарували військовим вірні УГКЦ, врятував бійцеві життя

Про це повідомив архиєпископ і митрополит Василій Семенюк 13 січня, напередодні Нового року за юліанським календарем, під час Божественної Літургії у Марійському духовному центрі Зарваниці (Тернопільщина).

«Подарований мікробус вже врятував життя бійцеві, – зазначив владика, дякуючи вірним за складені пожертви на потреби армії. – Скориставшись швидким транспортуванням, йому змогли вчасно надати медичну допомогу». За словами владики, випадок стався поблизу Нового Айдару. Пораненого військового направили мікроавтобусом до лікарні, де йому надали професійну допомогу медики.

Власне, 3 мікроавтобуси марки Volkswagen Transporter 4 були придбані на кошти вірних УГКЦ, а відтак передані війсковим підрозділам на Сході України.

Після Святої Літургії архиєпископ Василій привітав вірних з Новим роком, дякував Богу за ласки, які Він посилає для українського народу у ці нелегкі часи. Особливо подякував українських воїнам-захисникам за їхнє геройське служіння на Сході України.

На Літургії, власне, були присутні учасники АТО, які зараз перебувають у відпустці та яких відвідували священики Тернопільсько-Зборівської архиєпархії на місці несіння їхньої військової служби. Одни із бійців звернувся до присутніх у храмі та подякував владиці та вірним за те, що вони роблять для українського війська: «Маємо велике сподівання на те, що цей рік принесе мир і спокій в Україну»

Цього та наступного дня митрополит отримав численні привітання з нагоди іменин, адже 14 січня Церква святкує пам’ять святого Василія Великого.

ТЗЕ