Маленькі українці Канади намалювали ікони для поранених воїнів (відео)

Вихованці Школи імені єпископа Філевича в Саскатуні підготували мальовані ікони Матері Божої Неустанної Помочі з молитвами за Канаду й Україну. Ці малюнки пораненим воїнам-українцям передав військовий капелан о. Віталій Воєца. 

До України подарунки від українських дітей Канади привіз владика Браєн Байда, єпископ УГКЦ в Канаді, відповідальний за молодь УГКЦ. Єпископ зазначив, що ці дитячі малюнки для українських військових є знаком надії від кожної дитини до кожного, хто отримає їхній подарунок. Владика Браєн також привіз в Україну інвалідні візки для воїнів, хворих дітей та інших потребуючих людей.

У подяку за подарунки українські воїни через посередництво військового капелана о.Віталія Воєци передали маленьким українцям Канади синьо-жовті браслетики.

Як повідомляє “Карітас – Львів”, канадські благодійники передають в Україну інвалідні візки вже третій рік поспіль, а також милиці, ходунки та палиці. З 11 до 16 травня канадська делегація у складі представників організації Лицарі Колумба на чолі з владикою УГКЦ Браєном Байдою, а також у супроводі представників місцевих Карітасів, розвозила безоплатно візки тим, хто потребує, зокема й пораненим військовим, у Львові, Жовкві, Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Краматорську, Кривому Розі, Дніпродзержинську. Всього було завезено 280 візків, 60 опорних палиць, 200 милиць, 50 ходунків.

За матеріалами: dyvensvit.org