#Листивійни. Лист сестри полеглого Героя Гурняк Ольги

У рамках проекту “Листи війни” Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ продовжує друк листів родичів полеглих Героїв до своїх найдорожчих, яких втратили на війні.

Гурняк Ольга, сестра бійця 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Гурняка Віктора Петровича.

“Привіт, Вітьок. Каву будеш?

Я так скучила за тобою. Ми не бачились майже 6 років. В тебе сьогодні день народження, тобі 33. Кава з молоком і корицею, вибач, я забула, яку ти любиш, але пам’ятаю, що твій улюблений з дитинства торт мурашник, я спекла тобі, тож бери, відрізай собі і мені шматочок. Ти не змінився, такий же веселий, усміхнений і світлий. Єдине – борода підросла, і ти тепер дійсно ще більше схожий на Че Гевару.
 
Я тепер живу в Нью-Йорку, і я знайшла свого коханого, він навіть трішки схожий на тебе, такий же запальний, люблячий і обожнює гори, як ми з тобою. Уявляєш, познайомив нас Карабін, світ тісний, правда. Я колись розкажу тобі історію нашого знайомства, по ній можна голівудський фільм знімати, тобі б вона сподобалась. А ще я маю маленьке чудо – синочка Лукасика, йому зараз 1.2 місяці. Ми дали йому друге ім‘я – Віктор. Я розказувала йому про тебе.
 
Запитаєш, як справи в України? Досі триває війна… Але я вірю, що буде, як ти мріяв, що Україна буде могутньою і сильною, і кожен українець пишатиметься своєю Батьківщиною.
 
Вітьок, знаєш, мені так не вистачає наших розмов, прогулянок нічним містом, твоїх : «Олька, я люблю тебе» і звичайно теплих обіймів, того особливого відчуття дитячої безтурботності і щастя, яке ти мені випромінював.
 
Я вчора переглядала фото з тобою, щоб ще хоч секунду пережити ті моменти, які на них, щоб секунду побути разом. Ні-ні, плакати не буду, ти б сварився) Тому, долий мені ще кави і просто посміхнись…
 
П.с. Твоє фото з Криму, Ай-Петрі. Люблю. Твоя сестричка”

Детальніша інформація про полеглого Героя Віктора Гурняка:

Дата та місце народження: 8 червня 1987 р., с. Городниця, Гусятинський район, Тернопільська область.

Дата та місце загибелі: 19 жовтня 2014 р., с. Сміле, Слов’яносербський район, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.Підрозділ: 24-й окремий штурмовий батальйон “Айдар” (10-а окрема гірсько-штурмова бригада).

Обставини загибелі: Загинув 19 жовтня 2014 р. о 10:10 ранку від мінометного снаряду, коли під обстрілом вивозив поранених в бою за 32-й блокпост на «Бахмутці» в районі смт Фрунзе та села Сміле (Слов’яносербський район) Луганської області.

Сімейний стан: Залишилась дружина та 2-річна донька.

Місце поховання: м. Львів, Личаківське кладовище, поле № 83.

#Листивійни