Львівський Євромадан розпочався з молитви і звернення Глави УГКЦ

У Львові біля пам’ятника Тарасові Шевченкові Львівський Євромайдан за євроінтеграцію України розпочався із звернення Блаженнішого Святослава.

У своєму зверненні Глава УГКЦ закликав до миру та мудрості у цей нелегкий час. Також всі мітингувальники взяли участь у спільній молитві, яку свого часу написав митрополит Андрей Шептицький. Після цього весь Львівський Євромайдан заспівав разом Гімн України.

Слова підтримки Глави УГКЦ, котрі він сказав у Соборі св. Софії у Римі, озвучив о. Андрій Хомишин, капелан Львівської виправної колонії № 48. Після зачитання звернення вся громада помолилася за Україну та український нарід однойменною молитвою Митрополита Андрея Шептицького.

На завершення спільної молитви молодь заспівала гімн України, котрий зі сцени виконали студенти Львівського державного музичного училища ім. Станіслава Людкевича. Гімн лунав аж до Львівської опери – по всьому проспекту Свободи, котрий був ущерть заповнений мітингувальниками. За попередніми підрахунками організаторів, на Євромайдані у Львові вже зібралося близько 30 тисяч студентів.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на “Дивен Світ“.