Курсанти Академії сухопутних військ відвідали студентський кампус УКУ

5 лютого курсанти Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного разом із військовим капеланом о. Андрієм Хомишиним відвідали студентський кампус Українського католицького університету.

Цього вечора в університетському гуртожитку майбутніх офіцерів зустрів керівник колегіуму о. Ігор Бойко. У своєму зверненні до молодих людей о. Ігор розповів історію заснування та відродження навчального закладу в часи незалежної України. Зокрема, описав напрямки навчальної програми філософії та богослов’я, факультету гуманітарних наук, а також поділився планами на майбутнє та відповів на запитання курсантів.

Наступну частину ознайомчої екскурсії з студентським життям кампуса провела c. Альфонса, ЧНІ. Молодь побувала в кімнатах студентів, де мали можливість поспілкуватися із ними, поцікавитися життям у гуртожитку тощо. Сестра Альфонса показала кімнати дозвілля для викладачів та студентів. Черниця наголосила на розпорядку кампуса: щоденна Свята Літургія, спілкування з духівниками, різноманітні гуртки і конференції. Усе це є фундаментом не лише для доброго підходу до освоєння знань, а й для виховання духовних і моральних цінностей молодої людини.

Повідомив Мирон Горбовий