Конгрес Українців Канади допомагатиме українським військовослужбовцям та капеланам

29 серпня у приміщенні Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України відбулася зустріч керівництва Департаменту з представниками Конгресу Українців Канади (КУК).

Під час зустрічі було обговорено новий проект, який започаткувала єпархія Торонто і східної Канади спільно з КУК, – збірку для України під назвою «Врятуй життя».

За словами представників Конгресу, кошти від збірки будуть використані для розвитку капеланської служби в зоні АТО та для надання необхідної гуманітарної та медичної допомоги пораненим та потерпілим.

Раніше, 20 серпня, єпископ Торонто та східної Канади Степан (Хміляр) звернувся до духовенства та вірних своєї єпархії з закликом розпочати збірку для підтримки братів та сестер в Україні. «Нехай ці тяжкі випробування, що випали на долю нашого народу, зроблять нас ще згуртованішими, міцнішими, повними віри і любові в досягненні свободи, незалежності та процвітання нашої Батьківщини», – пише в листі владика Степан.

Прес-служба Департаменту