Капелани привітали військових з днем Збройних Сил України

У неділю, 7 грудня 2014 року, військові капелани: о. Тарас Михальчук та бр. Юрій Балух завітали до солдат, які несуть службу в центрі забезпечення військового навчання Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у с. Старичі.

У своєму зверненні, о. Тарас привітав військових із 23-ою річницею Збройних сил України. Капелан закликав солдат не втрачати надії, зростати у вірі та плекати любов до Бога, рідних, ближніх та побратимів: «Ви будьте завжди на дусі піднесенні. Пам҆ятайте, що любов до своєї землі, любов до ближніх, любов у відносинах, дозволяє подолати будь-який страх. І та людина, яка насправді насичена любов҆ю, вона є дуже щира. Тому дуже вас прошу, щоб ви про це пам҆ятали. Коли маєте в житті вільну хвилинку, старайтеся молитися, старайтеся насправді навіть щось прочитати, дуже вас до цього прошу, а ми зі своєї сторони старатимемось вам у цьому максимально допомогти».

На завершення душпастир передав солдатам подарунки від Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Опісля, капелани відвідали військовослужбовців, які знаходяться в Гвардійському містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Де також усіх присутніх привітали зі святом та передали військовим листи, чотки, ангеликів та синьо-жовті стрічки, які для них у подарунок зробили діти-сироти, учні та студенти Львова.

Центр військового капеланства