Капелани о.Микола Квич та о.Богдан Костецький благословили солдатів у Криму на військові навчання

12 вересня 2011 року Божого на плацу військового державного полігону «Чауда» біля м. Феодосії, відбувся урочистий мітинг присвячений третьому етапу тактичних навчань з бойовою стрільбою «Адекватне реагування – 2011».

Благословити військових були запрошені головний військовий капелан Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ отець Микола Квич та військовий капелан В/Ч А-4519, настоятель парафії «Покров Пресвятої Богородиці» УГКЦ в Євпаторії протоієрей Богдан Костецький. Разом з капеланами від греко-католицької церкви солдат благословляв також настоятель храму Святого Миколая Чудотворця УПЦ МП в м. Феодосії ієрей Богдан Костенко.

У своєму слові отець Микола Квич нагадав, що кожний із нас має який обов’язок у своєму житті. Обов’язок солдатів – удосконалюватись у військовому фаху та надійно захищати територіальну цілісність нашої держави. Священик побажав хлопцям достойно проявити себе під час навчань і закликав завжди уповати на Божу допомогу.

На завершення урочистого мітингу стрій було окроплено свяченою водою та зроблено спільні фото на пам’ять.

Людмила Григор’єва