Капелан благословив козаків у Євпаторії

Уже кілька років поспіль Євпаторійське козацтво духовно окормлює військовий капелан, настоятель парафії Покрову Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в Євпаторії (АР Крим) о. Богдан Костецький.

Днями на запрошення головного обозного козацтва України отамана Євпаторійської міської організації Українського козацтва генерал-отамана Леоніда Федорука капелан благословив та окропив йорданською свяченою водою головний офіс євпаторійських козаків.

Генерал-отаман відмітив активну участь капелана у відродженні і розвитку козацтва та вручив отцеві Богдані Костецькому орден “Покрови Пресвятої Богородиці” – високу козацьку нагороду. “Ми вручаємо Вам, дорогий наш отче, цей орден з надією, що Ви і надалі будете духовно провадити та підтримуватимете козацтво. Ми віримо, що через священика благословляє нас Сам Господь наш Ісус Христос, тому сьогоднішнє благословення ми приймаємо з благоговінням.”, – сказав Леонід Федорук.

Натомість отець Богдан запевнив козаків, що і надалі докладатиме максимум зусиль у християнському вихованні та духовному рості козацтва в Євпаторії.

Стефанія Дробіняк, Євпаторія