Екскурсія для внутрішніх військ в Івано-Франківську

10 березня з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії імені свщмч. Йосафата прот. Олександра Левицького до нашої семінарії завітали військовослужбовці Внутрішніх військ Міністерства Внутрішніх Справ України, Серед присутніх були полковник Білий Олег Михайлович, заступник начальника управління з виховної роботи західного територіального командування МВС України та підполковник Ващенко Юрій Миколайович заступник командира військової частини 1241 МВС України в Івано-Франківську, а також інші офіцери.

Зустріч відбулася у рамках співпраці між Центром душпастирювання силових структур ім. св. Димитрія Солунського, що діє в семінарії. Екскурсію організував диякон Ігор Стус, префект ІФДС разом з бр. Іваном Горнецьким, головою ЦДСС та бр. Павлом Баланюком, секретарем ЦДСС.

Диякон Ігор ознайомив гостей з історією семінарії та її сучасністю, про денний розпорядок семінаристів, а також розповів про багатогранну діяльність всіх семінаристів.

Опісля присутні пройшлися по корпусах нашої семінарії та Теологічної Академії, де побачили нові просторі аудиторії, конференц-зал, кав’ярню, бібліотеку, де особливо зацікавилися цінною спадшиною Митрополита Андрея Шептицького. Під час екскурсії військові ставили багато запитань, що свідчило про їхнє зацікавлення та захоплення нашою семінарією.

Закінчилася екскурсія святковою трапезою у семінарійному кафе. Усі гості, на пам’ять отримали часопис ІФДС