До дітей військовослужбовців частини А0508 м. Броди завітали капелани

У день свята Собору Пресвятої Богородиці, 8 січня 2012 року, до дітей військовослужбовців частини А0508, що на Білих Казармах міста Броди, завітали о. Ярослав Царик, капелан цієї військової частини та діти Марійської дружини церкви Чесного Хреста разом з Різдвяним вертепом.

о. Ярослав привітав з Різдвом Христовим всіх військовослужбовців від імені Правлячого єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії та керівника департаменту в справах душпастирства силових структур України владики Михаїла Колтуна.

Опісля діти Марійської дружини поставили Різдвяний вертеп. На завершення о. Ярослав Царик, від імені благодійного фонду «Карітас – Броди» вручив 75 солодких подарунків дітям військовослужбовців з багатодітних, неповних сімей, а також дітям з вадами розвитку.

Для дітей і їхніх батьків це була особлива Різдвяна радість. Від імені командування частини А0508 виступив заступник командира з виховної роботи підполковник Нечистенко Тарас Михайлович, який подякував капелану о. Ярославу Царику та дітям Марійської дружини. Завершилось прекрасне свято Різдвяною колядою «Нова радість стала».

Повідомив диякон Тарас Дзьоба