Департамент військового капеланства звернувя до священиків долучитися до капеланського служіння військовим

Департамент Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України звернувся до єпископів УГКЦ про допомогу у забезпеченні українського війська капеланами.

«Звертаюся до Вас у цей непростий час, котрий вимагає високої активності капеланського служіння для особового складу Збройних сил України та інших військових формувань, – йдеться у листі Преосвященнішого Владики Михаїла (Колтуна).

«До душпастирської опіки військових та правоохоронців у мирний час наша Церква покликала 57 священників від усіх архиєпархій, єпархій та екзархатів. У теперішній ситуації, коли оголошена мобілізація, потреба у капеланах зросла», – наголошує Департамент.

Департамент капеланства звертається з проханням до священиків зголошуватися до капеланського служіння у військ. Департамент координуватиме співпрацю капеланів та військових формувань, які потребують опіки. «На жаль, п’ятдесяти семи священиків у сьогоднішній ситуації недостатньо: душпастирі не в змозі охопити потреби військовослужбовців у ці складні дні в нашій державі. Капеланам Департамент надасть методичну підтримку для праці у війську», – зазначається у листі.

Прес-служба Департаменту капеланства