Брати-семінаристи ЦДСС Івано-Франківської Духовної Семінарії обмінялися досвідом з львівськими військовими капеланами

12 листопада 2011 року Божого з благословенням отця-ректора прот. Олександра Левицького брати-семінаристи Центру Душпастирювання Силових Структур (ЦДСС) відвідали Центр львівського військового капеланства.

Як тільки члени ЦДСС прибули до м. Львова їх зустрів бр. Мирон – працівник військового капеланства. Він взяв на себе відповідальність супроводжувати гостей до Львівської Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. о. Андрій Хомишин – заступник головного військового капелана – о. Степана Суса зробив, братам-семінаристам, невеличку екскурсію, розповів, як працюють капелани з курсантами, та ознайомив із історію Центру військового капеланства.

Після відвідин Академії сухопутних військ, бр. Мирон супроводжував членів ЦДСС до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, де вже братів-семінаристів зустрів голова Центру Душпастирювання Військовослужбовців (ЦДВ) бр. Валерій Гром. Після гостинного прийому, голова ЦДВ зробив невеличку екскурсію по Семінарії, розповів про семінарійні організації, показав спеціальні приміщення виділені для цих організацій, а також в ході екскурсії показав приміщення в якому розташовується ЦДВ. бр. Валерій ознайомив представників ЦДСС з планом роботи їхнього Центру, пред’явив для огляду фотографії, показав на карті військові частини, які є відвідуваними, представив документацію, розповів про традиції ЦДВ. Зустріч військових капеланів закінчилася святковим обідом, за яким брати-семінаристи Івано-Франківської Семінарії, також розповіли про свою діяльність.

В ході даної зустрічі представники ЦДСС і ЦДВ обмінялися цінним досвідом праці у сфері військового капеланства. В свою чергу голова Центру Душпастирювання Силових Структур бр. Петро Лоза висловив слова вдячності та запросив членів Центру Душпастирювання Військовослужбовців м. Львова відвідати, також Івано – Франківську Духовну Семінарію.


Повідомив секретар ЦДСС бр. Геннадій Дмитрієв