Актори театру "Притча" виступили у двох військових частинах системи Внутрішніх військ України

Шістнадцятого червня актори-волонтери продемонстрували виставу «Розіпни його!» у двох військових частинах системи Внутрішніх військ України та храмі святого Василія Великого греко-католицькій церкві при монастирі отців василіян у Києві, розташованій поблизу Львівської площі.

Судячи з реакції воїнів, строковиків військової служби, уваги, з якою вони сприймали виступ акторів, вистава молодим хлопцям не просто сподобалась, вона запала їм у серце. Бо важко не відгукнутися душею на події, показані у виставі.

Особливо тепло зустрічали «Притчу» в храмі святого Василія Великого. Це природно. Адже духовне дійство у стінах храму сприймається по-особливому. Крім того частина акторів-волонтерів – прихожани цього храму, що робило їхню гру особливо проникливою.

Повідомила Марія Сохацька