54-о Міжнародне військове паломництво до Люрду завершилося подячним молебнем

21 травня 2012 року українська військова делегація прибула до Львова, де у Гарнізонному храмі на території Академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного подячним молебнем завершилось 54-е Міжнародне військове паломництво до Люрду. Владика Михаїл (Колтун) уділив благословення всім присутнім та подякував за спільну подорож та молитву.

У делегації військовослужбовців Збройних Сил України, яку очолив Владика Михаїл (Колтун), взяло участь 57 осіб. Цього року до основної частини паломників долучилось 36 представників профспілки атестованих працівників міліції МВС України – військовослужбовці та члени їхніх родин з Одеси, Херсону та Києва. Вдруге за весь час у паломництві взяли участь представники Державної пенітенціарної служби України. До складу делегації увійшли військові-афганці. Духовним провідником цієї делегації став о. Олександр Смеречинський.

Протягом паломництва прочани молилися на Літургії в українських церквах Мюнхена (Німеччина), Люрду (Франція), Риму (Італія) та Відня (Австрія). Військовослужбовці приступали до Таїн Сповіді та Причастя.

Особливою подією став шлюб, уділений Владикою Михаїлом у Римі двом військовослужбовцям Збройних Сил України.

Нижче подаємо відгуки прочан 54-о Міжнародного військового паломництва до Люрду.