3 вересня в кримінально-виконавчих установах України до навчання приступило понад 12 тисяч наших співгромадян

1 вересня 2012 року в кримінально-виконавчих установах України до навчання за партами приступило понад 12 тисяч наших співгромадян: близько 1,3 тисяч з них – неповнолітні, понад 8 тисяч – навчаються у ПТУ. В СІЗО Львова, Києва, Івано-Франківська, Чернігова, Чорткова, Ужгорода та у виховних колоніях у Прилуках, Бережанах та Самборі наші капелани благословили учителів і учнів на новий навчальний рік. У викладанні основ Християнської етики для неповнолітніх правопорушників беруть участь священики та катехити.

У класах філіалу Київської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 при Київському слідчому ізоляторі управління ДПтС України у Києві та Київській області близько 40 осіб, взятих під варту та засуджених мають змогу здобувати середню освіту у 9, 10, 11 класах. Педагогічні працівники надають їм ґрунтовні знання, виховують у них любов до України, її народу. Школа дає новий поштовх тим, хто оступився і хоче віднайти себе у цьому житті. Ув’язенені та засуджені мають змогу підвищити свій загальноосвітній рівень незалежно від віку.

На Святі Знань були присутні предстанвики Міністерства освіти України, центрального апарату ДПтС України, Упарвління ДПтС у Києві та Київській області. Молитва благословення на новий навчальний рік та слова напуття прозвучали з вуст ієрея Костянтина Пантелея.

Середня освіта у нашій країні є обов’язковою. І це надзвичайно добре, що громадяни України, які в силу різних життєвих обставин скоїли злочини, мають змогу навчатися і отримувати атестат про закінчення освіти, який, безумовно, стане їм у нагоді в подальшому житті.

http://prison-pastoral.blogspot.com/2012/09/3-12.html